Viasat Film Hits tv-guide fra 15/10 2019 to 24/10 2019

Tisdag 10/15
14:00

My Cousin Rachel

My Cousin Rachel
15:55

Alla kungens män

Alla kungens män
18:00

The Post

The Post
20:00

The Producers

The Producers
22:15

12 Strong

12 Strong
00:25

The Seagull

The Seagull
02:05

Hotel Artemis

Hotel Artemis
04:00

The Terminator

The Terminator
Onsdag 10/16
06:00

Big Fish

Big Fish
08:10

Alla kungens män

Alla kungens män
10:15

My Cousin Rachel

My Cousin Rachel
12:00

Mitt stora feta grekiska bröllop

Mitt stora feta grekiska bröllop
14:00

Spegel spegel

Spegel spegel
16:00

Para knas

Para knas
18:00

The Seagull

The Seagull
20:00

The Terminator

The Terminator
22:00

Hotel Artemis

Hotel Artemis
00:00

Eighth Grade

Eighth Grade
02:00

Den skyldige

Den skyldige
03:45

Apocalypto

Apocalypto
Torsdag 10/17
06:00

Mitt stora feta grekiska bröllop

Mitt stora feta grekiska bröllop
08:00

Para knas

Para knas
10:00

Spegel spegel

Spegel spegel
12:00

Så længe jeg lever

Så længe jeg lever
14:00

The Beaver

The Beaver
16:00

The Cup

The Cup
18:00

Eighth Grade

Eighth Grade
20:00

Apocalypto

Apocalypto
22:15

Den skyldige

Den skyldige
00:00

Walk to Remember

Walk to Remember
02:00

A Street Cat named Bob

A Street Cat named Bob
04:00

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp
Fredag 10/18
06:00

Så længe jeg lever

Så længe jeg lever
08:00

The Cup

The Cup
10:00

The Beaver

The Beaver
12:00

The Squid and the Whale

The Squid and the Whale
13:50

Oliver Twist

Oliver Twist
16:00

Vad kvinnor vill ha

Vad kvinnor vill ha
18:05

Walk to Remember

Walk to Remember
20:00

Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp
22:00

A Street Cat named Bob

A Street Cat named Bob
00:00

Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud
02:00

Breaking In

Breaking In
03:45

Molly's Game

Molly's Game
Lördag 10/19
06:00

The Squid and the Whale

The Squid and the Whale
07:45

Vad kvinnor vill ha

Vad kvinnor vill ha
09:50

Oliver Twist

Oliver Twist
12:00

En Frygtelig Kvinde

En Frygtelig Kvinde
14:00

The Women

The Women
16:00

Grace is Gone

Grace is Gone
18:00

Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud
20:00

Molly's Game

Molly's Game
22:20

Breaking In

Breaking In
23:50

Her

Her
02:00

Kärlek över haven

Kärlek över haven
03:50

Call Me By Your Name

Call Me By Your Name
Söndag 10/20
06:00

En Frygtelig Kvinde

En Frygtelig Kvinde
08:00

Grace is Gone

Grace is Gone
10:00

The Women

The Women
12:00

Christopher Robin och Nalle Puh

Christopher Robin och Nalle Puh
13:55

Bröllop i Italien

Bröllop i Italien
15:50

I, Tonya

I, Tonya
17:50

Her

Her
20:00

Call Me By Your Name

Call Me By Your Name
22:10

Kärlek över haven

Kärlek över haven
00:00

The Truth Matters

The Truth Matters
02:00

Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again
04:00

Elliot - Minirenen

Elliot - Minirenen
Måndag 10/21
06:00

Christopher Robin och Nalle Puh

Christopher Robin och Nalle Puh
08:00

I, Tonya

I, Tonya
10:00

Bröllop i Italien

Bröllop i Italien
12:00

Mångalen

Mångalen
14:00

The Big Wedding

The Big Wedding
16:00

The Emperor's Club

The Emperor's Club
18:00

The Truth Matters

The Truth Matters
20:00

Elliot - Minirenen

Elliot - Minirenen
22:00

Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again
00:00

I Feel Pretty

I Feel Pretty
02:00

Fargo

Fargo
04:00

Children Of Men

Children Of Men
Tisdag 10/22
06:00

Mångalen

Mångalen
08:00

The Emperor's Club

The Emperor's Club
10:00

The Big Wedding

The Big Wedding
12:00

Shrek 2

Shrek 2
14:00

Material Girls

Material Girls
16:00

Forever My Girl

Forever My Girl
18:00

I Feel Pretty

I Feel Pretty
20:00

Children Of Men

Children Of Men
22:00

Fargo

Fargo
00:00

First Girl I Loved

First Girl I Loved
02:00

Utöya 22 juli

Utöya 22 juli
03:55

Breakfast on Pluto

Breakfast on Pluto
Onsdag 10/23
06:00

Shrek 2

Shrek 2
08:00

Forever My Girl

Forever My Girl
10:00

Material Girls

Material Girls
12:00

An Education

An Education
14:00

10 Years

10 Years
16:00

Step

Step
18:00

First Girl I Loved

First Girl I Loved
20:00

Breakfast on Pluto

Breakfast on Pluto
22:05

Utöya 22 juli

Utöya 22 juli
00:00

Johnny English Strikes Again

Johnny English Strikes Again
01:55

Spy Game

Spy Game
04:00

Mordet på Orientexpressen

Mordet på Orientexpressen
Viasat Film Hits is this week airing Big Fish, My Cousin Rachel, Alla kungens män, The Post, The Producers, 12 Strong, The Seagull, Hotel Artemis, The Terminator, Mitt stora feta grekiska bröllop, Spegel spegel, Para knas, Eighth Grade, Den skyldige, Apocalypto, Så længe jeg lever, The Beaver, The Cup, Walk to Remember, A Street Cat named Bob, Ant-Man and the Wasp, The Squid and the Whale, Oliver Twist, Vad kvinnor vill ha, Hearts Beat Loud, Breaking In, Molly's Game, En Frygtelig Kvinde, The Women, Grace is Gone, Her, Kärlek över haven, Call Me By Your Name, Christopher Robin och Nalle Puh, Bröllop i Italien, I, Tonya, The Truth Matters, Mamma Mia! Here We Go Again, Elliot - Minirenen, Mångalen, The Big Wedding, The Emperor's Club, I Feel Pretty, Fargo, Children Of Men, Shrek 2, Material Girls, Forever My Girl, First Girl I Loved, Utöya 22 juli, Breakfast on Pluto, An Education, 10 Years, Step, Johnny English Strikes Again, Spy Game, Mordet på Orientexpressen

Viasat Film Hits i dag
Viasat Film Hits i kväll