Kanal 9 tv guide and listings (1/22 - 1/31)

Onsdag 1/22
00:10

Gränsbevakarna Australien (S4 E17)

Gränsbevakarna Australien (S4 E17)
00:40

Gränsbevakarna Australien (S4 E18)

Gränsbevakarna Australien (S4 E18)
01:10

Gold Rush (S5 E5)

Gold Rush (S5 E5)
02:10

Property Brothers (S4 E22)

Property Brothers (S4 E22)
03:00

Fast N' Loud (S4 E9)

Fast N' Loud (S4 E9)
03:50

Wheeler Dealers (S4 E8)

Wheeler Dealers (S4 E8)
04:15

Wheeler Dealers (S4 E9)

Wheeler Dealers (S4 E9)
04:45

American Chopper (S5 E1)

American Chopper (S5 E1)
Torsdag 1/23
06:00

Ultimate Survival (S3 E12)

Ultimate Survival (S3 E12)
06:50

Expedition Unknown (S2 E2)

Expedition Unknown (S2 E2)
07:30

Bering Sea Gold (S6 E7)

Bering Sea Gold (S6 E7)
08:15

Bering Sea Gold (S6 E8)

Bering Sea Gold (S6 E8)
09:00

Bering Sea Gold (S6 E9)

Bering Sea Gold (S6 E9)
09:55

Fast N' Loud (S4 E11)

Fast N' Loud (S4 E11)
10:55

Fast N' Loud (S4 E12)

Fast N' Loud (S4 E12)
11:55

Fast N' Loud (S4 E13)

Fast N' Loud (S4 E13)
12:55

Deadliest Catch (S11 E15)

Deadliest Catch (S11 E15)
13:55

Property Brothers (S4 E22)

Property Brothers (S4 E22)
14:50

Gold Rush (S5 E5)

Gold Rush (S5 E5)
15:50

Gränsbevakarna Australien (S4 E17)

Gränsbevakarna Australien (S4 E17)
16:25

Gränsbevakarna Australien (S4 E18)

Gränsbevakarna Australien (S4 E18)
16:50

Property Brothers (S4 E23)

Property Brothers (S4 E23)
17:50

Gold Rush (S5 E6)

Gold Rush (S5 E6)
18:45

Top Gear (S5 E5)

Top Gear (S5 E5)
19:55

Gränsbevakarna Australien (S4 E19)

Gränsbevakarna Australien (S4 E19)
20:30

Gränsbevakarna Australien (S4 E20)

Gränsbevakarna Australien (S4 E20)
21:00

Godzilla

play_arrow
Godzilla
23:25

Criminal Minds (S3 E19)

Criminal Minds (S3 E19)
00:25

Gränsbevakarna Australien (S4 E19)

Gränsbevakarna Australien (S4 E19)
00:55

Gränsbevakarna Australien (S4 E20)

Gränsbevakarna Australien (S4 E20)
01:25

Gold Rush (S5 E6)

Gold Rush (S5 E6)
02:20

Property Brothers (S4 E23)

Property Brothers (S4 E23)
03:10

Fast N' Loud (S4 E10)

Fast N' Loud (S4 E10)
04:00

Wheeler Dealers (S4 E10)

Wheeler Dealers (S4 E10)
04:25

Wheeler Dealers (S4 E11)

Wheeler Dealers (S4 E11)
04:50

American Chopper (S5 E2)

American Chopper (S5 E2)
Fredag 1/24
06:00

Man Caves (S11 E6)

Man Caves (S11 E6)
06:20

Ultimate Survival

Ultimate Survival
07:10

Expedition Unknown

Expedition Unknown
08:00

Gold Rush

Gold Rush
08:50

Gold Rush

Gold Rush
09:50

Gold Rush

Gold Rush
10:50

Naked and Afraid XL (S1 E7)

Naked and Afraid XL (S1 E7)
11:50

Naked and Afraid XL (S1 E8)

Naked and Afraid XL (S1 E8)
12:55

Naked and Afraid XL

Naked and Afraid XL
13:55

Property Brothers (S4 E23)

Property Brothers (S4 E23)
14:55

Gold Rush

Gold Rush
15:55

Gränsbevakarna Australien (S4 E19)

Gränsbevakarna Australien (S4 E19)
16:30

Gränsbevakarna Australien (S4 E20)

Gränsbevakarna Australien (S4 E20)
16:55

Property Brothers (S4 E24)

Property Brothers (S4 E24)
17:50

Gold Rush

Gold Rush
18:50

Top Gear

Top Gear
20:00

The 33

play_arrow
The 33
22:45

Full Metal Jacket

play_arrow
Full Metal Jacket
01:05

Sverige är fantastiskt

Sverige är fantastiskt
02:50

Property Brothers (S4 E24)

Property Brothers (S4 E24)
03:45

Fast N' Loud (S4 E11)

Fast N' Loud (S4 E11)
04:35

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
Lördag 1/25
06:00

How Do Animals Do That? (S1 E4)

How Do Animals Do That? (S1 E4)
06:20

Man Caves (S11 E8)

Man Caves (S11 E8)
06:45

Man Caves (S11 E9)

Man Caves (S11 E9)
07:05

Ultimate Survival

Ultimate Survival
07:55

Deadliest Catch

Deadliest Catch
08:40

Deadliest Catch

Deadliest Catch
09:40

Deadliest Catch

Deadliest Catch
10:40

Formel E: Höjdpunkter (2:14)

Formel E: Höjdpunkter (2:14)
11:40

Gold Rush

Gold Rush
12:40

Gold Rush

Gold Rush
13:40

Property Brothers (S4 E24)

Property Brothers (S4 E24)
14:40

Arga snickaren (S1 E3)

Arga snickaren (S1 E3)
15:45

Arga snickaren (S1 E4)

Arga snickaren (S1 E4)
16:45

Property Brothers (S4 E25)

Property Brothers (S4 E25)
17:40

Grand Designs Australia (S7 E13)

Grand Designs Australia (S7 E13)
18:45

Gold Rush

Gold Rush
19:45

Top Gear

Top Gear
21:00

Criminal Minds (S3 E16)

Criminal Minds (S3 E16)
22:00

Criminal Minds (S3 E17)

Criminal Minds (S3 E17)
22:55

CSI (S13 E13)

CSI (S13 E13)
23:50

Grand Designs Australia (S7 E13)

Grand Designs Australia (S7 E13)
00:55

Deadliest Catch

Deadliest Catch
01:55

Property Brothers (S4 E25)

Property Brothers (S4 E25)
02:45

Fast N' Loud (S4 E12)

Fast N' Loud (S4 E12)
03:30

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
03:55

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:20

American Chopper

American Chopper
Söndag 1/26
06:00

Gold Rush

Gold Rush
06:50

Gold Rush

Gold Rush
07:40

Ski Classics 2019/2020 (6:12)

Ski Classics 2019/2020 (6:12)
11:05

Man Caves (S11 E9)

Man Caves (S11 E9)
11:35

Gold Rush

Gold Rush
12:30

Gold Rush

Gold Rush
13:30

Property Brothers (S4 E25)

Property Brothers (S4 E25)
14:30

Arga snickaren (S1 E5)

Arga snickaren (S1 E5)
15:30

Arga snickaren (S1 E6)

Arga snickaren (S1 E6)
16:30

Property Brothers (S4 E26)

Property Brothers (S4 E26)
17:30

Grand Designs Australia (S7 E14)

Grand Designs Australia (S7 E14)
18:40

Gold Rush

Gold Rush
19:40

Top Gear

Top Gear
21:00

Criminal Minds (S3 E18)

Criminal Minds (S3 E18)
22:00

Criminal Minds (S3 E19)

Criminal Minds (S3 E19)
23:00

CSI (S13 E14)

CSI (S13 E14)
00:00

Grand Designs Australia (S7 E14)

Grand Designs Australia (S7 E14)
01:05

Deadliest Catch

Deadliest Catch
02:00

Property Brothers (S4 E26)

Property Brothers (S4 E26)
02:45

Fast N' Loud (S4 E13)

Fast N' Loud (S4 E13)
03:35

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:00

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:25

American Chopper

American Chopper
Måndag 1/27
06:00

Deadliest Catch

Deadliest Catch
06:50

Expedition Unknown

Expedition Unknown
07:40

How Do Animals Do That? (S1 E5)

How Do Animals Do That? (S1 E5)
08:05

Fish or Die

Fish or Die
09:00

Fish or Die

Fish or Die
10:00

Bering Sea Gold (S6 E3)

Bering Sea Gold (S6 E3)
11:00

Bering Sea Gold (S6 E4)

Bering Sea Gold (S6 E4)
12:00

Bering Sea Gold (S6 E5)

Bering Sea Gold (S6 E5)
12:55

Deadliest Catch

Deadliest Catch
13:55

Property Brothers (S4 E26)

Property Brothers (S4 E26)
14:55

Gold Rush

Gold Rush
15:55

Deadliest Catch

Deadliest Catch
16:55

Property Brothers (S5 E1)

Property Brothers (S5 E1)
17:50

Gold Rush

Gold Rush
18:50

Grand Designs Australia: Kevin McCloud's Top Ten Special

Grand Designs Australia: Kevin McCloud's Top Ten Special
19:55

Gränsbevakarna Australien (S5 E1)

Gränsbevakarna Australien (S5 E1)
20:25

Gränsbevakarna Australien (S5 E2)

Gränsbevakarna Australien (S5 E2)
21:00

Top Gear

Top Gear
22:10

CSI (S13 E15)

CSI (S13 E15)
23:10

Criminal Minds (S3 E20)

Criminal Minds (S3 E20)
00:10

Gränsbevakarna Australien (S5 E1)

Gränsbevakarna Australien (S5 E1)
00:40

Gränsbevakarna Australien (S5 E2)

Gränsbevakarna Australien (S5 E2)
01:10

Gold Rush

Gold Rush
02:05

Property Brothers (S5 E1)

Property Brothers (S5 E1)
02:55

Fast N' Loud (S4 E14)

Fast N' Loud (S4 E14)
03:40

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:05

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:30

American Chopper

American Chopper
Tisdag 1/28
06:00

Deadliest Catch

Deadliest Catch
06:45

Expedition Unknown

Expedition Unknown
07:25

Fast N' Loud (S4 E11)

Fast N' Loud (S4 E11)
08:10

Fast N' Loud (S4 E12)

Fast N' Loud (S4 E12)
09:00

Fast N' Loud (S4 E13)

Fast N' Loud (S4 E13)
10:00

How Do Animals Do That? (S1 E7)

How Do Animals Do That? (S1 E7)
10:30

How Do Animals Do That? (S1 E8)

How Do Animals Do That? (S1 E8)
10:55

Fish or Die

Fish or Die
11:55

Fish or Die

Fish or Die
13:00

Deadliest Catch

Deadliest Catch
14:00

Property Brothers (S5 E1)

Property Brothers (S5 E1)
14:55

Gold Rush

Gold Rush
16:00

Gränsbevakarna Australien (S5 E1)

Gränsbevakarna Australien (S5 E1)
16:30

Gränsbevakarna Australien (S5 E2)

Gränsbevakarna Australien (S5 E2)
17:00

Property Brothers (S5 E2)

Property Brothers (S5 E2)
17:55

Gold Rush

Gold Rush
18:55

Grand Designs House of the Year (S3 E1)

Grand Designs House of the Year (S3 E1)
19:55

Gränsbevakarna Australien (S5 E3)

Gränsbevakarna Australien (S5 E3)
20:25

Gränsbevakarna Australien (S5 E4)

Gränsbevakarna Australien (S5 E4)
21:00

Top Gear

Top Gear
22:10

CSI (S13 E16)

CSI (S13 E16)
23:05

Criminal Minds: Beyond Borders (S1 E1)

Criminal Minds: Beyond Borders (S1 E1)
00:05

Gränsbevakarna Australien (S5 E3)

Gränsbevakarna Australien (S5 E3)
00:35

Gränsbevakarna Australien (S5 E4)

Gränsbevakarna Australien (S5 E4)
01:05

Gold Rush

Gold Rush
02:05

Property Brothers (S5 E2)

Property Brothers (S5 E2)
03:00

Fast N' Loud (S4 E15)

Fast N' Loud (S4 E15)
03:50

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:15

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:45

American Chopper

American Chopper
Onsdag 1/29
06:00

Deadliest Catch

Deadliest Catch
06:45

Naked and Afraid XL (S1 E7)

Naked and Afraid XL (S1 E7)
07:30

Naked and Afraid XL (S1 E8)

Naked and Afraid XL (S1 E8)
08:15

Naked and Afraid XL

Naked and Afraid XL
09:05

Gold Rush

Gold Rush
10:05

Gold Rush

Gold Rush
11:00

Gold Rush

Gold Rush
12:05

Deadliest Catch

Deadliest Catch
14:00

Property Brothers (S5 E2)

Property Brothers (S5 E2)
15:00

Gold Rush

Gold Rush
16:00

Gränsbevakarna Australien (S5 E3)

Gränsbevakarna Australien (S5 E3)
16:35

Gränsbevakarna Australien (S5 E4)

Gränsbevakarna Australien (S5 E4)
17:00

Property Brothers (S5 E3)

Property Brothers (S5 E3)
18:00

Gold Rush

Gold Rush
19:00

Arga snickaren (S1 E3)

Arga snickaren (S1 E3)
20:00

Fotboll Carabao Cup 2019-2020 (39:40)

Fotboll Carabao Cup 2019-2020 (39:40)
23:00

Världsungdoms-OS: Minnen från Lausanne

Världsungdoms-OS: Minnen från Lausanne
23:30

Criminal Minds: Beyond Borders (S1 E2)

Criminal Minds: Beyond Borders (S1 E2)
00:25

Gränsbevakarna Australien (S5 E5)

Gränsbevakarna Australien (S5 E5)
00:55

Gränsbevakarna Australien (S5 E6)

Gränsbevakarna Australien (S5 E6)
01:25

Gold Rush

Gold Rush
02:25

Property Brothers (S5 E3)

Property Brothers (S5 E3)
03:20

Fast N' Loud specialavsnitt säsong 4 (S4 E1)

Fast N' Loud specialavsnitt säsong 4 (S4 E1)
04:05

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:25

Wheeler Dealers

Wheeler Dealers
04:50

American Chopper

American Chopper
Torsdag 1/30
06:00

How Do Animals Do That? (S1 E5)

How Do Animals Do That? (S1 E5)
06:25

Bering Sea Gold (S6 E10)

Bering Sea Gold (S6 E10)
07:15

Bering Sea Gold (S6 E1)

Bering Sea Gold (S6 E1)
08:05

Bering Sea Gold (S6 E2)

Bering Sea Gold (S6 E2)
08:55

Fast N' Loud (S4 E14)

Fast N' Loud (S4 E14)
09:55

Fast N' Loud (S4 E15)

Fast N' Loud (S4 E15)
10:55

Fast N' Loud (S5 E1)

Fast N' Loud (S5 E1)
11:55

Deadliest Catch (S12 E1)

Deadliest Catch (S12 E1)
13:50

Property Brothers (S5 E3)

Property Brothers (S5 E3)
14:50

Gold Rush (S5 E10)

Gold Rush (S5 E10)
15:50

Gränsbevakarna Australien (S5 E5)

Gränsbevakarna Australien (S5 E5)
16:25

Gränsbevakarna Australien (S5 E6)

Gränsbevakarna Australien (S5 E6)
16:50

Property Brothers (S5 E4)

Property Brothers (S5 E4)
17:50

Gold Rush (S5 E11)

Gold Rush (S5 E11)
18:50

Top Gear (S5 E7)

Top Gear (S5 E7)
19:55

Gränsbevakarna Australien (S5 E7)

Gränsbevakarna Australien (S5 E7)
20:30

Gränsbevakarna Australien (S5 E8)

Gränsbevakarna Australien (S5 E8)
21:00

Cliffhanger

play_arrow
Cliffhanger
23:10

Criminal Minds: Beyond Borders (S1 E3)

Criminal Minds: Beyond Borders (S1 E3)
00:05

Gränsbevakarna Australien (S5 E7)

Gränsbevakarna Australien (S5 E7)
00:35

Gränsbevakarna Australien (S5 E8)

Gränsbevakarna Australien (S5 E8)
01:05

Gold Rush (S5 E11)

Gold Rush (S5 E11)
02:05

Property Brothers (S5 E4)

Property Brothers (S5 E4)
02:55

Fast N' Loud specialavsnitt säsong 4 (S4 E2)

Fast N' Loud specialavsnitt säsong 4 (S4 E2)
03:50

Wheeler Dealers (S5 E12)

Wheeler Dealers (S5 E12)
04:15

Wheeler Dealers (S6 E1)

Wheeler Dealers (S6 E1)
04:40

American Chopper (S5 E9)

American Chopper (S5 E9)
Kanal 9 is this week airing Criminal Minds, Gränsbevakarna Australien, Gold Rush, Property Brothers, Fast N' Loud, Wheeler Dealers, American Chopper, Ultimate Survival, Expedition Unknown, Bering Sea Gold, Deadliest Catch, Top Gear, Man Caves, Naked and Afraid XL, How Do Animals Do That?, Formel E, Arga snickaren, Grand Designs Australia, CSI, Ski Classics 2019/2020, Fish or Die, Grand Designs House of the Year, Fotboll Carabao Cup 2019-2020, Världsungdoms-OS, Fast N' Loud specialavsnitt säsong 4, Godzilla, The 33, Full Metal Jacket, Sverige är fantastiskt, Cliffhanger

Kanal 9 i dag
Kanal 9 i kväll