Sex med Smail och Frida !

Sex med Smail och Frida !

Sex med Smail och Frida !
Sex med Small och Frida !

Sex med Small och Frida !

Sex med Small och Frida !
Johaug: Jag har sagt hela sanningen !

Johaug: Jag har sagt hela sanningen !

Johaug: Jag har sagt hela sanningen !
Borgs son spelar sin pappa på vita duken

Borgs son spelar sin pappa på vita duken

Borgs son spelar sin pappa på vita duken
Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

DR Ramasjang tv-guide fra 23/7 2019 to 31/7 2019

Tisdag 7/23
15:20

Gurli Gris

Gurli Gris
15:30

Kika og Bob (4)

Kika og Bob (4)
15:45

Junglebogen (S1E30)

Junglebogen (S1E30)
16:00

Didrik Drage (S1E8)

Didrik Drage (S1E8)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E4)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E4)
16:20

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene (S1E6)

Pyjamasheltene (S1E6)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (S1E21)

Vidundervovsen Vaffel (S1E21)
17:00

Heino fikser alt - Teltet (S1E6)

Heino fikser alt - Teltet (S1E6)
17:10

Bamselægen - Ryggen (S1E4)

Bamselægen - Ryggen (S1E4)
17:25

Onkel Rejes Heavyband (S1E2)

Onkel Rejes Heavyband (S1E2)
17:40

Motor Mille på maskintur (S1E3)

Motor Mille på maskintur (S1E3)
18:00

Sommer i Ramasjang (17)

Sommer i Ramasjang (17)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:20

Lucky Luke - Desperado-forbundet (S1E20)

Lucky Luke - Desperado-forbundet (S1E20)
19:45

Yakari III (S3E9)

Yakari III (S3E9)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Onsdag 7/24
06:05

Morten Skildpadde II (S2E24)

Morten Skildpadde II (S2E24)
06:30

Motor Mille på maskintur (S1E10)

Motor Mille på maskintur (S1E10)
06:50

Pingu (S1E14)

Pingu (S1E14)
06:55

Onkel Rejes Heavyband (S1E1)

Onkel Rejes Heavyband (S1E1)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E21)

Vidundervovsen Vaffel (S1E21)
07:25

Gurli Gris II (S2E39)

Gurli Gris II (S2E39)
07:35

Masha og Bjørnen (S2E1)

Masha og Bjørnen (S2E1)
07:45

F for får V (S5E19)

F for får V (S5E19)
07:55

Pyjamasheltene (S1E6)

Pyjamasheltene (S1E6)
08:10

Quizdyrene - Araen Sugar

Quizdyrene - Araen Sugar
08:20

Didrik Drage (S1E8)

Didrik Drage (S1E8)
08:35

Paw Patrol III (S3E10)

Paw Patrol III (S3E10)
09:00

Sommer i Ramasjang (18)

Sommer i Ramasjang (18)
10:00

Far, mor og bjørn (S1E7)

Far, mor og bjørn (S1E7)
10:30

Pax' jordiske eventyr (S1E8)

Pax' jordiske eventyr (S1E8)
10:45

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E11)

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E11)
10:55

Rasmus Klump (S1E15)

Rasmus Klump (S1E15)
11:10

Lille Roy (S1E35)

Lille Roy (S1E35)
11:25

Lille Roy (S1E36)

Lille Roy (S1E36)
11:40

Lille Nørd

Lille Nørd
12:10

Min oldefars historier - Sæbekassebilen

Min oldefars historier - Sæbekassebilen
12:20

Ramasjang Mysteriet III (S3E6)

Ramasjang Mysteriet III (S3E6)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E6)

Rosa fra Rouladegade II (S2E6)
13:25

Tree Fu Tom (S3E8)

Tree Fu Tom (S3E8)
13:50

På tur med far - Find elgen

På tur med far - Find elgen
14:05

F for Får

F for Får
14:15

Morten Skildpadde II (S2E9)

Morten Skildpadde II (S2E9)
14:35

Sofus III (S3E4)

Sofus III (S3E4)
14:50

Hemmelige dyr: Den fine fjer (S1E1)

Hemmelige dyr: Den fine fjer (S1E1)
15:05

Ernest & Celestine (S1E17)

Ernest & Celestine (S1E17)
15:20

Simon

Simon
15:25

Gurli Gris

Gurli Gris
15:35

Kika og Bob (5)

Kika og Bob (5)
15:50

Junglebogen (S1E31)

Junglebogen (S1E31)
16:00

Didrik Drage (S1E9)

Didrik Drage (S1E9)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E5)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E5)
16:25

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene (S1E7)

Pyjamasheltene (S1E7)
16:50

Vidundervovsen Vaffel (S1E22)

Vidundervovsen Vaffel (S1E22)
17:00

Heino fikser alt - Køjesengen (S1E7)

Heino fikser alt - Køjesengen (S1E7)
17:10

Bamselægen - Hovedet (S1E5)

Bamselægen - Hovedet (S1E5)
17:30

Onkel Rejes Heavyband (S1E3)

Onkel Rejes Heavyband (S1E3)
17:45

Motor Mille på maskintur (S1E4)

Motor Mille på maskintur (S1E4)
18:00

Sommer i Ramasjang (18)

Sommer i Ramasjang (18)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:25

Lucky Luke - Kommandøren (S1E21)

Lucky Luke - Kommandøren (S1E21)
19:45

Yakari III (S3E10)

Yakari III (S3E10)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Torsdag 7/25
06:05

Morten Skildpadde II (S2E25)

Morten Skildpadde II (S2E25)
06:30

Motor Mille og uniformerne - Politi (S1E1)

Motor Mille og uniformerne - Politi (S1E1)
06:45

Pingu (S1E15)

Pingu (S1E15)
06:55

Onkel Rejes Heavyband (S1E2)

Onkel Rejes Heavyband (S1E2)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E22)

Vidundervovsen Vaffel (S1E22)
07:25

Gurli Gris II (S2E41)

Gurli Gris II (S2E41)
07:35

Masha og Bjørnen (S2E2)

Masha og Bjørnen (S2E2)
07:45

F for får V (S5E20)

F for får V (S5E20)
07:55

Pyjamasheltene (S1E7)

Pyjamasheltene (S1E7)
08:10

Quizdyrene - Hesten Mika

Quizdyrene - Hesten Mika
08:20

Didrik Drage (S1E9)

Didrik Drage (S1E9)
08:35

Paw Patrol III (S3E11)

Paw Patrol III (S3E11)
09:00

Sommer i Ramasjang (19)

Sommer i Ramasjang (19)
10:00

Far, mor og bjørn (S1E8)

Far, mor og bjørn (S1E8)
10:30

Pax' jordiske eventyr (S1E9)

Pax' jordiske eventyr (S1E9)
10:45

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E12)

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E12)
10:55

Rasmus Klump (S1E16)

Rasmus Klump (S1E16)
11:10

Lille Roy (S1E37)

Lille Roy (S1E37)
11:20

Lille Roy (S1E38)

Lille Roy (S1E38)
11:35

Lille Nørd

Lille Nørd
12:10

Min oldefars historier - Elgen

Min oldefars historier - Elgen
12:20

Ramasjang Mysteriet III (S3E7)

Ramasjang Mysteriet III (S3E7)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E7)

Rosa fra Rouladegade II (S2E7)
13:25

Tree Fu Tom (S3E9)

Tree Fu Tom (S3E9)
13:45

På tur med far - Papabilen får vinger

På tur med far - Papabilen får vinger
14:05

F for Får

F for Får
14:15

Morten Skildpadde II (S2E10)

Morten Skildpadde II (S2E10)
14:35

Sofus III (S3E5)

Sofus III (S3E5)
14:50

Hemmelige dyr: Hullet i Lunden (S1E2)

Hemmelige dyr: Hullet i Lunden (S1E2)
15:05

Ernest & Celestine (S1E18)

Ernest & Celestine (S1E18)
15:15

Simon

Simon
15:20

Gurli Gris

Gurli Gris
15:35

Kika og Bob (6)

Kika og Bob (6)
15:45

Junglebogen (S1E32)

Junglebogen (S1E32)
16:00

Didrik Drage (S1E10)

Didrik Drage (S1E10)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E6)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E6)
16:25

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene (S1E8)

Pyjamasheltene (S1E8)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (S1E23)

Vidundervovsen Vaffel (S1E23)
17:00

Heino fikser alt - Fugleburet (S1E8)

Heino fikser alt - Fugleburet (S1E8)
17:10

Bamselægen - Blæren (S1E6)

Bamselægen - Blæren (S1E6)
17:30

Onkel Rejes Heavyband (S1E4)

Onkel Rejes Heavyband (S1E4)
17:45

Motor Mille på maskintur (S1E5)

Motor Mille på maskintur (S1E5)
18:00

Sommer i Ramasjang (19)

Sommer i Ramasjang (19)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:20

Lucky Luke - Lucky Luke i Alaska (S1E22)

Lucky Luke - Lucky Luke i Alaska (S1E22)
19:45

Yakari III (S3E11)

Yakari III (S3E11)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Fredag 7/26
06:10

Morten Skildpadde II (S2E26)

Morten Skildpadde II (S2E26)
06:35

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder (S1E2)

Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder (S1E2)
06:50

Pingu (S1E16)

Pingu (S1E16)
06:55

Onkel Rejes Heavyband (S1E3)

Onkel Rejes Heavyband (S1E3)
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E23)

Vidundervovsen Vaffel (S1E23)
07:25

Gurli Gris II (S2E43)

Gurli Gris II (S2E43)
07:40

Masha og Bjørnen (S2E3)

Masha og Bjørnen (S2E3)
07:45

F for Får

F for Får
07:55

Pyjamasheltene (S1E8)

Pyjamasheltene (S1E8)
08:10

Quizdyrene - Slørhalen Boogie

Quizdyrene - Slørhalen Boogie
08:20

Didrik Drage (S1E10)

Didrik Drage (S1E10)
08:35

Paw Patrol III (S3E12)

Paw Patrol III (S3E12)
09:00

Sommer i Ramasjang (20)

Sommer i Ramasjang (20)
10:00

Busters verden (S1E1)

Busters verden (S1E1)
10:19

Hunden Ib - får en speciel gave

Hunden Ib - får en speciel gave
10:30

Pax' jordiske eventyr (S1E10)

Pax' jordiske eventyr (S1E10)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E13)

Flaskepost fra Stillehavet II (S2E13)
10:55

Rasmus Klump (S1E17)

Rasmus Klump (S1E17)
11:05

Lille Roy (S1E39)

Lille Roy (S1E39)
11:20

Lille Roy (S1E40)

Lille Roy (S1E40)
11:35

Lille Nørd

Lille Nørd
12:10

Min oldefars historier - Ridderne

Min oldefars historier - Ridderne
12:20

Ramasjang Mysteriet III (S3E8)

Ramasjang Mysteriet III (S3E8)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E8)

Rosa fra Rouladegade II (S2E8)
13:25

Tree Fu Tom (S3E10)

Tree Fu Tom (S3E10)
13:45

På tur med far - Lillesøster Lucia

På tur med far - Lillesøster Lucia
14:05

F for Får

F for Får
14:15

Morten Skildpadde II (S2E11)

Morten Skildpadde II (S2E11)
14:35

Sofus III (S3E6)

Sofus III (S3E6)
14:50

Hemmelige dyr: Mystiske sandbunker (S1E3)

Hemmelige dyr: Mystiske sandbunker (S1E3)
15:05

Ernest & Celestine (S1E19)

Ernest & Celestine (S1E19)
15:15

Simon

Simon
15:20

Gurli Gris

Gurli Gris
15:35

Kika og Bob (7)

Kika og Bob (7)
15:45

Junglebogen (S1E33)

Junglebogen (S1E33)
16:00

Didrik Drage (S1E11)

Didrik Drage (S1E11)
16:10

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E7)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E7)
16:25

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene (S1E9)

Pyjamasheltene (S1E9)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (S1E24)

Vidundervovsen Vaffel (S1E24)
17:00

TV AVISEN for dyr - Kødbenstyven (S1E11)

TV AVISEN for dyr - Kødbenstyven (S1E11)
17:10

Bamselægen - Næsen (S1E7)

Bamselægen - Næsen (S1E7)
17:25

Onkel Rejes Heavyband (S1E5)

Onkel Rejes Heavyband (S1E5)
17:40

Motor Mille på maskintur (S1E6)

Motor Mille på maskintur (S1E6)
18:00

Sommer i Ramasjang (20)

Sommer i Ramasjang (20)
19:00

Gurli Gris III (S3E9)

Gurli Gris III (S3E9)
19:05

F for får V (S5E3)

F for får V (S5E3)
19:10

Søpapegøjernes ø II (S2E4)

Søpapegøjernes ø II (S2E4)
19:20

Hjørne Bjørne IV (S4E20)

Hjørne Bjørne IV (S4E20)
19:25

Mor Muh og Kragen

Mor Muh og Kragen
19:35

Den lille prinsesse (S2E27)

Den lille prinsesse (S2E27)
19:45

Minisekterne (S1E21)

Minisekterne (S1E21)
19:50

Lillefinger

Lillefinger
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Lördag 7/27
06:00

Chuggington (S1E10)

Chuggington (S1E10)
06:10

Rita og Krokodille - En regnvejrsdag

Rita og Krokodille - En regnvejrsdag
06:20

Vitello - bliver forretningsmand (S1E4)

Vitello - bliver forretningsmand (S1E4)
06:30

Onkel Rejes Heavyband (S1E4)

Onkel Rejes Heavyband (S1E4)
06:50

Pingu (S1E17)

Pingu (S1E17)
07:00

F for Får

F for Får
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E24)

Vidundervovsen Vaffel (S1E24)
07:30

Mumitroldene på sommerferie

Mumitroldene på sommerferie
08:45

Bamselægen - Hul i hovedet (S2E9)

Bamselægen - Hul i hovedet (S2E9)
09:05

Kasper og Sofie II (S2E20)

Kasper og Sofie II (S2E20)
09:15

Kasper og Sofie (S1E1)

Kasper og Sofie (S1E1)
09:30

Didrik Drage (S1E11)

Didrik Drage (S1E11)
09:40

Peddersen og Findus

Peddersen og Findus
09:55

Cirkeline

Cirkeline
10:05

Busters verden (S1E2)

Busters verden (S1E2)
10:28

Hunden Ib - går lidt væk

Hunden Ib - går lidt væk
10:30

Pax' jordiske eventyr II (S2E1)

Pax' jordiske eventyr II (S2E1)
10:45

Flaskepost fra Stillehavet (S1E1)

Flaskepost fra Stillehavet (S1E1)
11:00

Rasmus Klump (S1E18)

Rasmus Klump (S1E18)
11:10

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:35

Lille Nørd

Lille Nørd
12:10

Min oldefars historier - Hulen

Min oldefars historier - Hulen
12:20

Ramasjang Mysteriet III (S3E9)

Ramasjang Mysteriet III (S3E9)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E9)

Rosa fra Rouladegade II (S2E9)
13:25

Tree Fu Tom (S3E11)

Tree Fu Tom (S3E11)
13:45

På tur med far - Pappabilens fødselsdag

På tur med far - Pappabilens fødselsdag
14:05

F for Får

F for Får
14:15

Morten Skildpadde II (S2E12)

Morten Skildpadde II (S2E12)
14:35

Monster Buster

Monster Buster
14:50

Didrik Drage (S1E12)

Didrik Drage (S1E12)
15:05

Ernest & Celestine (S1E20)

Ernest & Celestine (S1E20)
15:15

Simon

Simon
15:20

Rasmus Klump (S1E21)

Rasmus Klump (S1E21)
15:35

Ridderprinsessen Nella (S1E32)

Ridderprinsessen Nella (S1E32)
15:55

Dora udforskeren (S1E14)

Dora udforskeren (S1E14)
16:20

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene (S1E10)

Pyjamasheltene (S1E10)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (S1E25)

Vidundervovsen Vaffel (S1E25)
17:00

TV AVISEN for dyr - Hønen eller ægget? (S1E12)

TV AVISEN for dyr - Hønen eller ægget? (S1E12)
17:10

Bamselægen - Ørerne (S1E8)

Bamselægen - Ørerne (S1E8)
17:25

Grøffeldyret

Grøffeldyret
18:00

Motor Mille og Børnebanden (S1E7)

Motor Mille og Børnebanden (S1E7)
18:25

Onkel Rejes Sørøvershow (S1E7)

Onkel Rejes Sørøvershow (S1E7)
18:45

Kasper og Sofie (S1E7)

Kasper og Sofie (S1E7)
19:00

Wild Kratts

Wild Kratts
19:20

Lucky Luke - Slaget (S1E23)

Lucky Luke - Slaget (S1E23)
19:45

Yakari III (S3E12)

Yakari III (S3E12)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Söndag 7/28
06:00

Chuggington (S1E11)

Chuggington (S1E11)
06:10

Rita og Krokodille - Kroket

Rita og Krokodille - Kroket
06:20

Vitello - tigger en masse slik (S1E5)

Vitello - tigger en masse slik (S1E5)
06:35

Onkel Rejes Heavyband (S1E5)

Onkel Rejes Heavyband (S1E5)
06:50

Pingu (S1E18)

Pingu (S1E18)
07:00

F for Får

F for Får
07:15

Vidundervovsen Vaffel (S1E25)

Vidundervovsen Vaffel (S1E25)
07:30

LasseMajas Detektivbureau - Von Broms hemmelighed

LasseMajas Detektivbureau - Von Broms hemmelighed
09:00

Kasper og Sofie (S1E2)

Kasper og Sofie (S1E2)
09:10

Kasper og Sofie (S1E3)

Kasper og Sofie (S1E3)
09:25

Didrik Drage (S1E12)

Didrik Drage (S1E12)
09:35

Peddersen og Findus

Peddersen og Findus
09:50

Cirkeline

Cirkeline
10:05

Busters verden (S1E3)

Busters verden (S1E3)
10:23

Hunden Ib - undersøger sagen

Hunden Ib - undersøger sagen
10:25

Pax' jordiske eventyr II (S2E2)

Pax' jordiske eventyr II (S2E2)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet (S1E2)

Flaskepost fra Stillehavet (S1E2)
10:55

Rasmus Klump (S1E19)

Rasmus Klump (S1E19)
11:05

Emil fra Lønneberg

Emil fra Lønneberg
11:35

Lille Nørd

Lille Nørd
12:10

Min oldefars historier - Vaffelbageriet

Min oldefars historier - Vaffelbageriet
12:20

Ramasjang Mysteriet IV (S4E1)

Ramasjang Mysteriet IV (S4E1)
12:55

Rosa fra Rouladegade II (S2E10)

Rosa fra Rouladegade II (S2E10)
13:25

Tree Fu Tom (S3E12)

Tree Fu Tom (S3E12)
13:45

Ramajetterne (S1E1)

Ramajetterne (S1E1)
14:05

F for Får

F for Får
14:15

Morten Skildpadde II (S2E13)

Morten Skildpadde II (S2E13)
14:35

Monster Buster

Monster Buster
14:50

Didrik Drage (S1E13)

Didrik Drage (S1E13)
15:05

Ernest & Celestine (S1E21)

Ernest & Celestine (S1E21)
15:15

Simon

Simon
15:20

Rasmus Klump (S1E22)

Rasmus Klump (S1E22)
15:35

Ridderprinsessen Nella (S1E33)

Ridderprinsessen Nella (S1E33)
15:55

Dora udforskeren (S1E15)

Dora udforskeren (S1E15)
16:20

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene (S1E11)

Pyjamasheltene (S1E11)
16:45

Vidundervovsen Vaffel (S1E26)

Vidundervovsen Vaffel (S1E26)
17:00

Bamselægen - Øjet (S2E14)

Bamselægen - Øjet (S2E14)
17:20

Onkel Reje og børnenes brevkasse (S1E1)

Onkel Reje og børnenes brevkasse (S1E1)
17:30

Pax' jordiske eventyr II (S2E7)

Pax' jordiske eventyr II (S2E7)
17:45

Pax' jordiske eventyr II (S2E8)

Pax' jordiske eventyr II (S2E8)
18:00

Motor Mille og Børnebanden (S1E8)

Motor Mille og Børnebanden (S1E8)
18:25

Onkel Rejes Sørøvershow (S1E8)

Onkel Rejes Sørøvershow (S1E8)
18:50

Kasper og Sofie (S1E8)

Kasper og Sofie (S1E8)
19:05

Wild Kratts

Wild Kratts
19:25

Lucky Luke - Retfærdighed for Daltonbrødrene (S1E24)

Lucky Luke - Retfærdighed for Daltonbrødrene (S1E24)
19:50

Yakari III (S3E13)

Yakari III (S3E13)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
Måndag 7/29
06:05

Morten Skildpadde II (S2E1)

Morten Skildpadde II (S2E1)
06:30

Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand (S1E3)

Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand (S1E3)
06:45

Pingu (S1E19)

Pingu (S1E19)
06:55

Onkel Rejes Heavyband (S1E6)

Onkel Rejes Heavyband (S1E6)
07:10

Vidundervovsen Vaffel (S1E26)

Vidundervovsen Vaffel (S1E26)
07:25

Gurli Gris II (S2E45)

Gurli Gris II (S2E45)
07:35

Masha og Bjørnen (S2E4)

Masha og Bjørnen (S2E4)
07:45

F for Får

F for Får
07:50

Pyjamasheltene (S1E11)

Pyjamasheltene (S1E11)
08:05

Quizdyrene - Undulaterne Cookie og Snefnug

Quizdyrene - Undulaterne Cookie og Snefnug
08:15

Didrik Drage (S1E13)

Didrik Drage (S1E13)
08:30

Paw Patrol III (S3E13)

Paw Patrol III (S3E13)
08:55

Sommer i Ramasjang (21)

Sommer i Ramasjang (21)
09:55

Busters verden (S1E4)

Busters verden (S1E4)
10:16

Hunden Ib - tager sin lasso

Hunden Ib - tager sin lasso
10:25

Pax' jordiske eventyr II (S2E3)

Pax' jordiske eventyr II (S2E3)
10:40

Flaskepost fra Stillehavet (S1E3)

Flaskepost fra Stillehavet (S1E3)
10:50

Rasmus Klump (S1E20)

Rasmus Klump (S1E20)
11:05

Lille Roy (S1E41)

Lille Roy (S1E41)
11:20

Lille Roy (S1E42)

Lille Roy (S1E42)
11:35

Lille Nørd

Lille Nørd
12:05

Min mosters historier - Lille matros

Min mosters historier - Lille matros
12:15

Ramasjang Mysteriet IV (S4E2)

Ramasjang Mysteriet IV (S4E2)
12:50

Rosa fra Rouladegade II (S2E11)

Rosa fra Rouladegade II (S2E11)
13:20

Tree Fu Tom (S3E13)

Tree Fu Tom (S3E13)
13:45

Ramajetterne (S1E2)

Ramajetterne (S1E2)
14:00

F for Får

F for Får
14:10

Morten Skildpadde II (S2E14)

Morten Skildpadde II (S2E14)
14:30

Monster Buster

Monster Buster
14:45

Hemmelige dyr: Nogen spiser af skraldet (S1E4)

Hemmelige dyr: Nogen spiser af skraldet (S1E4)
15:00

Ernest & Celestine (S1E22)

Ernest & Celestine (S1E22)
15:15

Simon

Simon
15:20

Gurli Gris

Gurli Gris
15:30

Kika og Bob (8)

Kika og Bob (8)
15:45

Junglebogen (S1E34)

Junglebogen (S1E34)
15:55

Didrik Drage (S1E14)

Didrik Drage (S1E14)
16:05

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E8)

Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven (S2E8)
16:20

Tib & Tumtum

Tib & Tumtum
16:35

Pyjamasheltene (S1E12)

Pyjamasheltene (S1E12)
16:50

Vidundervovsen Vaffel (S1E27)

Vidundervovsen Vaffel (S1E27)
17:00

Heino fikser alt - Lillebroderen (S1E9)

Heino fikser alt - Lillebroderen (S1E9)
17:10

Bamselægen - Pippa skal syes (S1E9)

Bamselægen - Pippa skal syes (S1E9)
17:25

Onkel Rejes Heavyband (S1E6)

Onkel Rejes Heavyband (S1E6)
17:40

Motor Mille på maskintur (S1E7)

Motor Mille på maskintur (S1E7)
18:00

Sommer i Ramasjang (21)

Sommer i Ramasjang (21)
18:55

Wild Kratts

Wild Kratts
19:20

Lucky Luke - Don Quixote fra Texas (S1E25)

Lucky Luke - Don Quixote fra Texas (S1E25)
19:45

Yakari III (S3E14)

Yakari III (S3E14)
20:00

Godnat - nu går vi i seng

Godnat - nu går vi i seng
20:15

Ramasjang sover

Ramasjang sover
23:00

Ramasjang sover

Ramasjang sover
01:45

Ramasjang sover

Ramasjang sover
03:50

Ramasjang sover

Ramasjang sover
04:45

Ramasjang sover - lidt endnu

Ramasjang sover - lidt endnu
DR Ramasjang is this week airing Kika og Bob, Junglebogen, Didrik Drage, Robin Hood - spilopper i Sherwood-skoven, Pyjamasheltene, Vidundervovsen Vaffel, Heino fikser alt - Teltet, Bamselægen - Ryggen, Onkel Rejes Heavyband, Motor Mille på maskintur, Sommer i Ramasjang, Lucky Luke - Desperado-forbundet, Yakari, Morten Skildpadde, Pingu, Gurli Gris, Masha og Bjørnen, F for får V, Paw Patrol, Far, mor og bjørn, Pax' jordiske eventyr, Flaskepost fra Stillehavet, Rasmus Klump, Lille Roy, Ramasjang Mysteriet, Rosa fra Rouladegade, Tree Fu Tom, Sofus, Hemmelige dyr, Ernest & Celestine, Heino fikser alt - Køjesengen, Bamselægen - Hovedet, Lucky Luke - Kommandøren, Motor Mille og uniformerne - Politi, Heino fikser alt - Fugleburet, Bamselægen - Blæren, Lucky Luke - Lucky Luke i Alaska, Motor Mille og uniformerne - Helikopterredder, Busters verden, TV AVISEN for dyr - Kødbenstyven, Bamselægen - Næsen, Søpapegøjernes ø, Hjørne Bjørne IV, Den lille prinsesse, Minisekterne, Chuggington, Vitello - bliver forretningsmand, Bamselægen - Hul i hovedet, Kasper og Sofie, Ridderprinsessen Nella, Dora udforskeren, TV AVISEN for dyr - Hønen eller ægget?, Bamselægen - Ørerne, Motor Mille og Børnebanden, Onkel Rejes Sørøvershow, Lucky Luke - Slaget, Vitello - tigger en masse slik, Ramasjang Mysteriet IV, Ramajetterne, Bamselægen - Øjet, Onkel Reje og børnenes brevkasse, Lucky Luke - Retfærdighed for Daltonbrødrene, Motor Mille og uniformerne - Flybrandmand, Heino fikser alt - Lillebroderen, Bamselægen - Pippa skal syes, Lucky Luke - Don Quixote fra Texas

DR Ramasjang i dag
DR Ramasjang i kväll