Sex med Smail och Frida !

Sex med Smail och Frida !

Sex med Smail och Frida !
Sex med Small och Frida !

Sex med Small och Frida !

Sex med Small och Frida !
Johaug: Jag har sagt hela sanningen !

Johaug: Jag har sagt hela sanningen !

Johaug: Jag har sagt hela sanningen !
Borgs son spelar sin pappa på vita duken

Borgs son spelar sin pappa på vita duken

Borgs son spelar sin pappa på vita duken
Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

Barnkanalen tv-guide fra 20/4 2019 to 28/4 2019

Lördag 4/20
18:25

Bygga hus (S1E2)

Bygga hus (S1E2)
18:30

Zogg

Zogg
19:00

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E3)

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E3)
19:10

Sam tar över (S1E5)

Sam tar över (S1E5)
19:30

Livet enligt Rosa (S1E2)

Livet enligt Rosa (S1E2)
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Babblarna

Babblarna
05:25

Babblarna

Babblarna
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Olobob-toppen

Olobob-toppen
05:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
05:55

Sara och Anka

Sara och Anka
Söndag 4/21
06:00

Lekdags

Lekdags
06:05

Henry och...

Henry och...
06:10

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
06:25

Morotsmarmeladen

Animerad film från 2013
Morotsmarmeladen
06:30

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
06:40

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
06:55

Greta Gris

Greta Gris
07:00

Bamse - världens starkaste björn! (S1E1)

Bamse - världens starkaste björn! (S1E1)
07:15

Super Grover 2.0

Super Grover 2.0
07:25

Mästerflygarna

Mästerflygarna
07:35

Wisska

Wisska
07:40

Småpotatis

Småpotatis
07:45

Victor & Josefine

Victor & Josefine
07:55

Doktor McStuffins

Doktor McStuffins
08:20

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
08:35

Pax jordiska äventyr (S2E3)

Pax jordiska äventyr (S2E3)
08:45

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
09:00

Disneydags

Disneydags
09:50

Kvastresan

Kvastresan
10:15

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
10:40

Superkrypen

Superkrypen
10:50

Bagel & Beckys show

Bagel & Beckys show
11:00

Min riddare och jag

Min riddare och jag
11:15

Djur upp till taket

Djur upp till taket
11:40

Snö + 7

Snö + 7
12:05

Thunderbirds

Thunderbirds
12:25

Djupet

Djupet
12:50

Katie Morag

Katie Morag
13:20

Kortrasten

Kortrasten
13:30

Game on (S1E5)

Game on (S1E5)
13:45

Mimosa ja Lennu

Mimosa ja Lennu
14:00

Livet i Bokstavslandet - syntolkat (3:8)

Livet i Bokstavslandet - syntolkat (3:8)
14:15

Arkeologens dotter - syntolkat (2:8)

Arkeologens dotter - syntolkat (2:8)
14:35

Så funkar Sverige (2:10)

Så funkar Sverige (2:10)
14:40

Backstage

Backstage
15:00

Tidlös prinsessa

Tidlös prinsessa
15:25

Flyg 29 saknas (S2E4)

Flyg 29 saknas (S2E4)
15:45

Havets stjärna

Havets stjärna
16:10

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
16:25

Heidi

Heidi
16:45

Miss Moon

Miss Moon
16:55

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
17:05

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:20

Fix och trix

Fix och trix
17:30

Lillgruffalon

Lillgruffalon
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:10

Bilakuten

Bilakuten
18:15

Greta Gris

Greta Gris
18:20

Nasse

Nasse
18:30

Fixa rummet (S9E5)

Fixa rummet (S9E5)
19:10

Ronja Rövardotter (1:3)

Ronja Rövardotter (1:3)
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Min lillebror

Min lillebror
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Olobob-toppen

Olobob-toppen
05:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
05:55

Sara och Anka

Sara och Anka
Måndag 4/22
06:00

Ballonggården

Ballonggården
06:10

Ti och Mo

Ti och Mo
06:15

Tilde

Tilde
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Simon

Simon
06:35

Draken Digby

Draken Digby
06:50

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Lille Roy

Lille Roy
07:30

Min riddare och jag

Min riddare och jag
07:45

Stella och Sam

Stella och Sam
07:55

Världens bästa sporter

Världens bästa sporter
08:00

Funnen och vunnen

Funnen och vunnen
08:25

Heidi

Heidi
08:45

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
09:00

Teckenlådan

Teckenlådan
09:15

Riddare Micke

Riddare Micke
09:25

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
09:35

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
09:50

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
10:00

Tinga Tinga sagor

Tinga Tinga sagor
10:15

Wisska

Wisska
10:20

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
10:35

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
11:00

Djungelpuls

Djungelpuls
11:05

Draken Digby

Draken Digby
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
11:55

Lunneskär

Lunneskär
12:00

Folksagor i världen - finska (6:6)

Folksagor i världen - finska (6:6)
12:05

Fel väder - finska

Fel väder - finska
12:10

Timmy Lamm - engelska ord

Timmy Lamm - engelska ord
12:15

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
12:25

Alfons Åberg (S1E2)

Alfons Åberg (S1E2)
12:35

Bing

Bing
12:40

Greta Gris

Greta Gris
12:45

Bygga hus - teckenspråkstolkat (S1E2)

Bygga hus - teckenspråkstolkat (S1E2)
12:50

Fixa rummet (S9E5)

Fixa rummet (S9E5)
13:30

Mimosa ja Lennu

Mimosa ja Lennu
13:40

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E3)

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E3)
13:50

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
14:05

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
14:10

Tracy Beaker kommer tillbaka

Tracy Beaker kommer tillbaka
14:40

Backstage

Backstage
15:00

M.I. High (S1E8)

M.I. High (S1E8)
15:25

Leonardo (S2E2)

Leonardo (S2E2)
15:55

Kosmoo

Kosmoo
16:20

Det hemsökta huset

Det hemsökta huset
16:45

Matildas superkrafter

Matildas superkrafter
16:55

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
17:05

Miss Moon

Miss Moon
17:20

Pablo

Pablo
17:30

De yttersta barnen (3:4)

De yttersta barnen (3:4)
17:40

Gordon & Penny Sing-along (3:10)

Gordon & Penny Sing-along (3:10)
17:45

Lässugen (7:7)

Lässugen (7:7)
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:01

Småpotatis

Småpotatis
18:10

Karsten och Petra

Karsten och Petra
18:30

Fix och trix

Fix och trix
18:40

Houdini

Houdini
19:35

Vargblod

Vargblod
19:55

Larva

Larva
04:30

Klassen

Klassen
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Babblarna

Babblarna
05:25

Babblarna

Babblarna
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Olobob-toppen

Olobob-toppen
05:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
05:55

Sara och Anka

Sara och Anka
Tisdag 4/23
06:00

Ballonggården

Ballonggården
06:10

Ti och Mo

Ti och Mo
06:15

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Greta Gris

Greta Gris
06:35

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
06:50

Fix och trix

Fix och trix
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Pick a colour (S2E9)

Pick a colour (S2E9)
07:30

Andys safariäventyr

Andys safariäventyr
07:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
08:00

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:10

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
08:35

Magiska fyran

Magiska fyran
08:45

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
09:00

Buskul

Buskul
09:15

Roboten Rob

Roboten Rob
09:25

Draken Digby

Draken Digby
09:35

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
09:50

Tilde

Tilde
10:00

Victor & Josefine

Victor & Josefine
10:10

Nelly och Nora

Nelly och Nora
10:20

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
10:35

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
10:55

Djungelpuls

Djungelpuls
11:00

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:45

Lunneskär

Lunneskär
12:00

Läsa med - meänkieli (7:7)

Läsa med - meänkieli (7:7)
12:05

Pinos dagbok - meänkieli (13:20)

Pinos dagbok - meänkieli (13:20)
12:10

Misse-kisse

Misse-kisse
12:15

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
12:25

Alfons Åberg (S1E3)

Alfons Åberg (S1E3)
12:40

Greta Gris

Greta Gris
12:45

Bing

Bing
12:50

Fixa rummet (S9E5)

Fixa rummet (S9E5)
13:30

Game on (S1E5)

Game on (S1E5)
13:50

Superkrypen

Superkrypen
14:05

Oggy och kackerlackorna

Oggy och kackerlackorna
14:10

Tracy Beaker kommer tillbaka

Tracy Beaker kommer tillbaka
14:40

Backstage

Backstage
15:00

M.I. High (S1E9)

M.I. High (S1E9)
15:25

Leonardo (S2E3)

Leonardo (S2E3)
15:55

Kosmoo

Kosmoo
16:20

Havets stjärna

Havets stjärna
16:45

Sommarlägret

Sommarlägret
16:55

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
17:05

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
17:20

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:30

Charlie och Lola

Charlie och Lola
17:45

Biss och kajs (S3E16)

Biss och kajs (S3E16)
17:55

Min lillebror

Min lillebror
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:10

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
18:20

Hanna och Rally

Hanna och Rally
18:30

Labyrint (S5E4)

Labyrint (S5E4)
19:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
19:25

Berätta för mig (2:5)

Berätta för mig (2:5)
19:35

Seeking refuge - lätt engelska (2:5)

Seeking refuge - lätt engelska (2:5)
19:40

Världen i mina ögon (2:15)

Världen i mina ögon (2:15)
04:30

Klassen

Klassen
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Babblarna

Babblarna
05:25

Babblarna

Babblarna
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Olobob-toppen

Olobob-toppen
05:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
05:55

Sara och Anka

Sara och Anka
Onsdag 4/24
06:00

Ballonggården

Ballonggården
06:10

Ti och Mo

Ti och Mo
06:15

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Simon

Simon
06:35

Octonauterna

Octonauterna
06:50

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Lille Roy

Lille Roy
07:30

Min riddare och jag

Min riddare och jag
07:45

Stella och Sam

Stella och Sam
07:55

Världens bästa sporter

Världens bästa sporter
08:00

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:10

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
08:20

Heidi

Heidi
08:45

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
09:00

Katie Morag

Katie Morag
09:15

Riddare Micke

Riddare Micke
09:25

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
09:35

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
09:50

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
10:00

Tinga Tinga sagor

Tinga Tinga sagor
10:10

Wisska

Wisska
10:20

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
10:35

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
10:55

Djungelpuls

Djungelpuls
11:00

Draken Digby

Draken Digby
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:50

Lunneskär

Lunneskär
12:00

Läsa med - lulesamiska (3:6)

Läsa med - lulesamiska (3:6)
12:05

Pinos dagbok - lulesamiska (11:20)

Pinos dagbok - lulesamiska (11:20)
12:10

Timmy Lamm - engelska ord

Timmy Lamm - engelska ord
12:15

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
12:25

Alfons Åberg (S1E4)

Alfons Åberg (S1E4)
12:35

Bing

Bing
12:40

Greta Gris

Greta Gris
12:45

Bilakuten - teckenspråkstolkat

Bilakuten - teckenspråkstolkat
12:50

Fixa rummet (S9E5)

Fixa rummet (S9E5)
13:30

Hejolojla

Hejolojla
13:50

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
14:00

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
14:10

Parallax (S1E1)

Parallax (S1E1)
14:30

Backstage

Backstage
14:55

M.I. High (S1E10)

M.I. High (S1E10)
15:20

Leonardo (S2E4)

Leonardo (S2E4)
15:50

Kosmoo

Kosmoo
16:15

Det hemsökta huset

Det hemsökta huset
16:35

Matildas superkrafter

Matildas superkrafter
16:45

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
17:00

Miss Moon

Miss Moon
17:10

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:30

Tilde

Tilde
17:40

Animanimaler

Animanimaler
17:45

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:10

James Blund (S1E9)

James Blund (S1E9)
18:15

Hej Jycke

Hej Jycke
18:30

Joy (S1E5)

Joy (S1E5)
18:45

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
19:05

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
19:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
19:25

Vargblod

Vargblod
19:50

Abel och Fant

Abel och Fant
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Babblarna

Babblarna
05:25

Babblarna

Babblarna
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Henry och...

Henry och...
05:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
05:55

Sara och Anka

Sara och Anka
Torsdag 4/25
06:00

Lekdags

Lekdags
06:05

Roboten Rob

Roboten Rob
06:20

Min lillebror

Min lillebror
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Greta Gris

Greta Gris
06:35

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
06:50

Fix och trix

Fix och trix
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Livet i Bokstavslandet (4:8)

Livet i Bokstavslandet (4:8)
07:30

Andys safariäventyr

Andys safariäventyr
07:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
08:00

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:10

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
08:35

Magiska fyran

Magiska fyran
08:45

Äventyrskatten

Äventyrskatten
09:00

Buskul

Buskul
09:15

Roboten Rob

Roboten Rob
09:25

Draken Digby

Draken Digby
09:35

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
09:50

Tilde

Tilde
10:00

Victor & Josefine

Victor & Josefine
10:10

Nelly och Nora

Nelly och Nora
10:20

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
10:35

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
10:55

Djungelpuls

Djungelpuls
11:05

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:45

Lunneskär

Lunneskär
12:00

Folksagor i världen - romani chib/svensk romani (2:6)

Folksagor i världen - romani chib/svensk romani (2:6)
12:05

Fel väder - romani chib/lovari (2:5)

Fel väder - romani chib/lovari (2:5)
12:10

Lekdags

Lekdags
12:15

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
12:25

Eloise (1:13)

Eloise (1:13)
12:50

Fixa rummet (S9E5)

Fixa rummet (S9E5)
13:30

Frukost nu! (S1E8)

Frukost nu! (S1E8)
13:40

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E3)

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E3)
13:50

Superkrypen

Superkrypen
14:00

Oggy och kackerlackorna

Oggy och kackerlackorna
14:10

Parallax (S1E2)

Parallax (S1E2)
14:35

Backstage

Backstage
14:55

M.I. High

M.I. High
15:20

Leonardo (S2E5)

Leonardo (S2E5)
15:50

Kosmoo

Kosmoo
16:15

Havets stjärna

Havets stjärna
16:35

Sommarlägret

Sommarlägret
16:50

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
17:00

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
17:15

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:25

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
17:45

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
17:55

Ti och Mo

Ti och Mo
18:00

Djurverket (15:16)

Djurverket (15:16)
18:15

Brillebjörn (5:26)

Brillebjörn (5:26)
18:20

Skrutts fågelbok (4:5)

Skrutts fågelbok (4:5)
18:25

Rädda världen (5:5)

Rädda världen (5:5)
18:35

Min riddare och jag

Min riddare och jag
18:45

Uppdrag skolväg (3:25)

Uppdrag skolväg (3:25)
18:50

Så här tänker jag (2:5)

Så här tänker jag (2:5)
18:55

Arkeologens dotter (S1E3)

Arkeologens dotter (S1E3)
19:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
19:25

Vargblod

Vargblod
19:50

Djungelpuls

Djungelpuls
04:30

Klassen

Klassen
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Babblarna

Babblarna
05:25

Babblarna

Babblarna
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Henry och...

Henry och...
05:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
05:55

Sara och Anka

Sara och Anka
Fredag 4/26
06:00

Ballonggården

Ballonggården
06:10

Ti och Mo

Ti och Mo
06:20

Alfons Åberg (S1E5)

Alfons Åberg (S1E5)
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Simon

Simon
06:35

Octonauterna

Octonauterna
06:50

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Lille Roy

Lille Roy
07:30

Min riddare och jag

Min riddare och jag
07:45

Stella och Sam

Stella och Sam
07:55

Världens bästa sporter

Världens bästa sporter
08:00

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:10

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
08:20

Heidi

Heidi
08:45

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
08:55

Katie Morag

Katie Morag
09:10

Riddare Micke

Riddare Micke
09:20

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
09:35

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
09:45

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
10:00

Tinga Tinga sagor

Tinga Tinga sagor
10:10

Wisska

Wisska
10:15

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
10:35

Piggley Winks äventyr

Piggley Winks äventyr
10:55

Djungelpuls

Djungelpuls
11:00

Draken Digby

Draken Digby
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:45

Ella Bella Bingo

Ella Bella Bingo
11:55

Timmy Lamm - engelska ord

Timmy Lamm - engelska ord
12:00

Om evolution - jiddisch (5:5)

Om evolution - jiddisch (5:5)
12:10

Pinos dagbok - assyriska/kaldeiska (9:20)

Pinos dagbok - assyriska/kaldeiska (9:20)
12:15

Bing

Bing
12:20

Misse-kisse

Misse-kisse
12:25

Eloise (2:13)

Eloise (2:13)
12:50

Bygga hus - teckenspråkstolkat (S1E2)

Bygga hus - teckenspråkstolkat (S1E2)
12:55

Bilakuten - teckenspråkstolkat

Bilakuten - teckenspråkstolkat
13:00

Lille Roy

Lille Roy
13:20

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
13:30

Superkrypen

Superkrypen
13:40

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
13:50

Oggy och kackerlackorna

Oggy och kackerlackorna
13:55

Kortrasten

Kortrasten
14:10

Labba

Labba
14:15

Nyfiken på Sverige (4:10)

Nyfiken på Sverige (4:10)
14:25

Lilla Aktuellt skola

Lilla Aktuellt skola
14:45

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
15:00

M.I. High

M.I. High
15:25

Leonardo (S2E6)

Leonardo (S2E6)
15:50

Tidlös prinsessa

Tidlös prinsessa
16:20

Det hemsökta huset

Det hemsökta huset
16:40

Matildas superkrafter

Matildas superkrafter
16:50

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
17:05

Miss Moon

Miss Moon
17:15

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
17:30

Tilde

Tilde
17:45

Wisska

Wisska
17:50

Bing

Bing
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:01

Simon

Simon
18:15

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
18:20

Astrid är storasyster (S2E3)

Astrid är storasyster (S2E3)
18:30

Krakel Spektakel

Krakel Spektakel
18:40

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
18:50

Cirkus Imago (S2E16)

Cirkus Imago (S2E16)
19:00

Bara på skoj

Bara på skoj
19:15

Piñata (S1E2)

Piñata (S1E2)
19:35

Svansen i kläm (S1E6)

Svansen i kläm (S1E6)
19:50

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
04:30

Klassen

Klassen
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Babblarna

Babblarna
05:25

Babblarna

Babblarna
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Olobob-toppen

Olobob-toppen
05:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
05:55

Sara och Anka

Sara och Anka
Lördag 4/27
06:00

Lekdags

Lekdags
06:05

Henry och...

Henry och...
06:10

Roboten Rob

Roboten Rob
06:20

Victor & Josefine

Victor & Josefine
06:35

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
06:50

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
07:00

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
07:10

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
07:25

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
07:35

Bing

Bing
07:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
07:55

Andys minsta babydjur

Andys minsta babydjur
08:05

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
08:20

Miss Moon

Miss Moon
08:30

Varannan vecka (S1E5)

Varannan vecka (S1E5)
08:40

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
09:00

Disneydags

Disneydags
09:55

Bagel & Beckys show

Bagel & Beckys show
10:05

Min riddare och jag

Min riddare och jag
10:15

Lilla Aktuellt lördag

Lilla Aktuellt lördag
10:30

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
10:50

Djur upp till taket

Djur upp till taket
11:20

Thunderbirds

Thunderbirds
11:45

Snö + 7

Snö + 7
12:05

Djupet

Djupet
12:30

Ranchen

Ranchen
12:50

Sengångarna

Sengångarna
13:15

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
13:30

Baka med farfar (S1E1)

Baka med farfar (S1E1)
13:45

Hejolojla

Hejolojla
14:00

Superhemligt - teckenspråk (10:12)

Superhemligt - teckenspråk (10:12)
14:10

Arkeologens dotter - teckenspråkstolkat (3:8)

Arkeologens dotter - teckenspråkstolkat (3:8)
14:30

Backstage

Backstage
14:50

Tidlös prinsessa

Tidlös prinsessa
15:15

Det hemsökta huset

Det hemsökta huset
15:40

Havets stjärna

Havets stjärna
16:05

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
16:15

Sommarlägret

Sommarlägret
16:30

Äventyrskatten

Äventyrskatten
16:40

Heidi

Heidi
17:00

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
17:15

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
17:25

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:35

Fix och trix

Fix och trix
17:50

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:10

Charlie och Lola

Charlie och Lola
18:20

Bygga hus (S1E3)

Bygga hus (S1E3)
18:30

Professor Balthazar

Professor Balthazar
18:40

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
19:05

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E4)

Sommarskuggan: Skuggornas hemlighet (S5E4)
19:15

Sam tar över (S1E6)

Sam tar över (S1E6)
Barnkanalen is this week airing Bygga hus, Sommarskuggan, Sam tar över, Livet enligt Rosa, Bamse - världens starkaste björn!, Pax jordiska äventyr, Game on, Livet i Bokstavslandet - syntolkat, Arkeologens dotter - syntolkat, Så funkar Sverige, Flyg 29 saknas, Fixa rummet, Ronja Rövardotter, Folksagor i världen - finska, Alfons Åberg, Bygga hus - teckenspråkstolkat, M.I. High, Leonardo, De yttersta barnen, Gordon & Penny Sing-along, Lässugen, Pick a colour, Läsa med - meänkieli, Pinos dagbok - meänkieli, Biss och kajs, Labyrint, Berätta för mig, Seeking refuge - lätt engelska, Världen i mina ögon, Läsa med - lulesamiska, Pinos dagbok - lulesamiska, Parallax, James Blund, Joy, Livet i Bokstavslandet, Folksagor i världen - romani chib/svensk romani, Fel väder - romani chib/lovari, Eloise, Frukost nu!, Djurverket, Brillebjörn, Skrutts fågelbok, Rädda världen, Uppdrag skolväg, Så här tänker jag, Arkeologens dotter, Om evolution - jiddisch, Pinos dagbok - assyriska/kaldeiska, Nyfiken på Sverige, Astrid är storasyster, Cirkus Imago, Piñata, Svansen i kläm, Varannan vecka, Baka med farfar, Superhemligt - teckenspråk, Arkeologens dotter - teckenspråkstolkat, Morotsmarmeladen

Barnkanalen i dag
Barnkanalen i kväll