Sex med Smail och Frida !

Sex med Smail och Frida !

Sex med Smail och Frida !
Sex med Small och Frida !

Sex med Small och Frida !

Sex med Small och Frida !
Johaug: Jag har sagt hela sanningen !

Johaug: Jag har sagt hela sanningen !

Johaug: Jag har sagt hela sanningen !
Borgs son spelar sin pappa på vita duken

Borgs son spelar sin pappa på vita duken

Borgs son spelar sin pappa på vita duken
Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

Damon Wayans tog farväl av släkt och vänner

Barnkanalen tv-guide fra 16/2 2019 to 24/2 2019

Lördag 2/16
12:25

Alisa klarar sig alltid!

Alisa klarar sig alltid!
12:50

Det vilda livet 3: Gepard, zebra och varg

Det vilda livet 3: Gepard, zebra och varg
13:15

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
13:30

Ziv & Zack

Ziv & Zack
13:45

Hejolojla

Hejolojla
14:00

Bokstavshissen (26:29)

Bokstavshissen (26:29)
14:10

Tiggy testar - teckenspråkstolkat

Tiggy testar - teckenspråkstolkat
14:15

Programmera mera 2.0 - teckenspråkstolkat (7:8)

Programmera mera 2.0 - teckenspråkstolkat (7:8)
14:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
14:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
15:20

På vingliga vingar

På vingliga vingar
15:40

En andra chans (S1E6)

En andra chans (S1E6)
16:05

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
16:20

Djupet

Djupet
16:40

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
17:05

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
17:15

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
17:25

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:40

Draken Digby

Draken Digby
17:50

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:05

Charlie och Lola

Charlie och Lola
18:20

Champion Shaun

Champion Shaun
18:25

Doktorerna

Doktorerna
18:30

Gordon & Paddy (S1E1)

Gordon & Paddy (S1E1)
18:45

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
19:05

Sofia Flux (S1E3)

Sofia Flux (S1E3)
19:25

Vid Vintergatans slut (S3E3)

Vid Vintergatans slut (S3E3)
19:55

Larva

Larva
Söndag 2/17
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
05:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
05:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
06:00

Lekdags

Lekdags
06:05

Fnissnisse

Fnissnisse
06:10

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
06:25

Franklin och hans vänner

Franklin och hans vänner
06:35

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
06:50

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
07:00

Greta Gris

Greta Gris
07:05

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
07:20

Stella och Sam

Stella och Sam
07:30

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
07:40

Wisska

Wisska
07:45

Småpotatis

Småpotatis
07:50

Victor & Josefine

Victor & Josefine
08:00

Doktor McStuffins

Doktor McStuffins
08:20

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
08:35

Supersagan

Supersagan
08:45

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
09:00

Disneydags

Disneydags
09:55

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
10:15

Bara på skoj

Bara på skoj
10:30

Thunderbirds

Thunderbirds
10:50

Ronja Rövardotter

Ronja Rövardotter
11:15

Snö + 7

Snö + 7
11:35

Pingvinerna från Madagaskar

Pingvinerna från Madagaskar
11:55

Alisa klarar sig alltid!

Alisa klarar sig alltid!
12:20

Ranchen

Ranchen
12:45

Det vilda livet 3: Gepard, zebra och varg

Det vilda livet 3: Gepard, zebra och varg
13:10

Rudi kapplöpningsgrisen (S1E8)

Rudi kapplöpningsgrisen (S1E8)
13:35

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
13:50

Mimosa ja Lennu

Mimosa ja Lennu
14:00

Livet i Bokstavslandet - syntolkat (5:8)

Livet i Bokstavslandet - syntolkat (5:8)
14:15

Programmera mera 2.0 - syntolkat (7:8)

Programmera mera 2.0 - syntolkat (7:8)
14:30

Gigantiska experiment

Gigantiska experiment
14:40

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
15:05

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
15:30

På vingliga vingar

På vingliga vingar
15:50

En andra chans (S1E7)

En andra chans (S1E7)
16:15

Djupet

Djupet
16:40

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
17:00

Superkrypen

Superkrypen
17:10

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
17:20

Draken Digby

Draken Digby
17:35

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:45

Andys safariäventyr

Andys safariäventyr
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:01

Stopp! (S1E3)

Stopp! (S1E3)
18:20

Greta Gris

Greta Gris
18:25

Nasse

Nasse
18:30

Fixarna

Fixarna
18:35

Emil i Lönneberga (S1E5)

Emil i Lönneberga (S1E5)
19:00

Lilla Djursjukhuset (S1E8)

Lilla Djursjukhuset (S1E8)
19:30

Stick! (S1E2)

Stick! (S1E2)
19:55

Larva

Larva
Måndag 2/18
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
05:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
05:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
06:00

Professor Balthazar

Professor Balthazar
06:15

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Misse-kisse

Misse-kisse
06:35

Draken Digby

Draken Digby
06:50

Mästerflygarna

Mästerflygarna
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Lille Roy

Lille Roy
07:30

Min riddare och jag

Min riddare och jag
07:45

Tilde

Tilde
07:55

Big block sing song

Big block sing song
08:00

Bara på skoj

Bara på skoj
08:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:20

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
08:35

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
09:00

Teckenlådan

Teckenlådan
09:15

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
09:30

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
09:40

Octonauterna

Octonauterna
09:50

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
10:00

Franklin och hans vänner

Franklin och hans vänner
10:10

Wisska

Wisska
10:20

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
10:35

Pippi Långstrump (S1E9)

Pippi Långstrump (S1E9)
11:00

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:45

Masha och björnen

Masha och björnen
12:00

Pinos dagbok - finska

Pinos dagbok - finska
12:05

Pinos dagbok - finska

Pinos dagbok - finska
12:10

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
12:15

Rorri Racerbil

Rorri Racerbil
12:25

Min lillebror

Min lillebror
12:30

Ballonggården

Ballonggården
12:40

Simon

Simon
12:45

Bing

Bing
12:50

Greta Gris

Greta Gris
12:55

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
13:10

Zoé Kézako

Zoé Kézako
13:20

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
13:30

Mimosa ja Lennu

Mimosa ja Lennu
13:40

Yakari

Yakari
13:55

Heidi

Heidi
14:15

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
14:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
14:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
15:20

MI High

MI High
15:50

Fångad

Fångad
16:15

Pinsamheter

Pinsamheter
16:35

Pyjamasklubben

Pyjamasklubben
17:00

Superkrypen

Superkrypen
17:15

Andys safariäventyr

Andys safariäventyr
17:30

Livet i Mattelandet (6:12)

Livet i Mattelandet (6:12)
17:45

Tax och Tass (2:5)

Tax och Tass (2:5)
17:55

Mitt husdjur och jag (5:10)

Mitt husdjur och jag (5:10)
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:10

Nattens hjältar - Minna mot Tokay

Nattens hjältar - Minna mot Tokay
18:15

Karsten och Petra

Karsten och Petra
18:30

Onneli och Anneli

Onneli och Anneli
18:45

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
19:05

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
19:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
19:30

Stick! (S1E3)

Stick! (S1E3)
19:55

Oddbods

Oddbods
04:30

Klassen

Klassen
Tisdag 2/19
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
05:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
05:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
06:00

Professor Balthazar

Professor Balthazar
06:05

Elefanten och cykeln

Elefanten och cykeln
06:15

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Lekdags

Lekdags
06:35

P King Älling

P King Älling
06:50

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Tripp, Trapp, Träd (8:8)

Tripp, Trapp, Träd (8:8)
07:30

Magiska fyran

Magiska fyran
07:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
07:55

Big block sing song

Big block sing song
08:00

Bara på skoj

Bara på skoj
08:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:25

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
08:45

Miss Moon

Miss Moon
09:00

Äventyrskatten

Äventyrskatten
09:15

Lille Roy

Lille Roy
09:30

Draken Digby

Draken Digby
09:40

Roboten Rob

Roboten Rob
09:50

Tilde

Tilde
10:00

Victor & Josefine

Victor & Josefine
10:10

Nelly och Nora

Nelly och Nora
10:20

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
10:35

Pippi Långstrump (S1E10)

Pippi Långstrump (S1E10)
11:00

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:45

Masha och björnen

Masha och björnen
12:00

Folksagor i världen - meänkieli (4:6)

Folksagor i världen - meänkieli (4:6)
12:05

Godnattsagor - meänkieli

Godnattsagor - meänkieli
12:08

Godnattsagor - meänkieli

Godnattsagor - meänkieli
12:10

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
12:15

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
12:25

Min lillebror

Min lillebror
12:35

Ballonggården

Ballonggården
12:40

Molang

Molang
12:45

Bing

Bing
12:50

Greta Gris

Greta Gris
12:55

Ziv & Zack

Ziv & Zack
13:10

Zoé Kézako

Zoé Kézako
13:20

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
13:30

Yakari

Yakari
13:40

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
13:55

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
14:05

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
14:20

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
14:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
14:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
15:20

MI High

MI High
15:50

Fångad

Fångad
16:15

Pinsamheter

Pinsamheter
16:35

En andra chans

En andra chans
17:00

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
17:15

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:25

Fixarna

Fixarna
17:30

Rorri Racerbil

Rorri Racerbil
17:40

Simon

Simon
17:50

Hej Jycke

Hej Jycke
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:01

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
18:20

Tvillingarna Bob

Tvillingarna Bob
18:30

Biss och kajs (S3E7)

Biss och kajs (S3E7)
18:40

Andys safariäventyr

Andys safariäventyr
18:55

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
19:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
19:25

Lös problemet (7:8)

Lös problemet (7:8)
19:55

Pipas & Douglas

Pipas & Douglas
04:30

Klassen

Klassen
Onsdag 2/20
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
05:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
05:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
06:00

Professor Balthazar

Professor Balthazar
06:15

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Misse-kisse

Misse-kisse
06:35

Charlie och Lola

Charlie och Lola
06:50

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Lille Roy

Lille Roy
07:30

Min riddare och jag

Min riddare och jag
07:45

Tilde

Tilde
07:55

Big block sing song

Big block sing song
08:00

Bara på skoj

Bara på skoj
08:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:25

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
08:35

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
09:00

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
09:10

Katie Morag

Katie Morag
09:25

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
09:35

Octonauterna

Octonauterna
09:50

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
10:05

Franklin och hans vänner

Franklin och hans vänner
10:15

Wisska

Wisska
10:20

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
10:35

Pippi Långstrump (S1E11)

Pippi Långstrump (S1E11)
11:05

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:50

Masha och björnen

Masha och björnen
12:00

Berätta för mig - nordsamiska (2:5)

Berätta för mig - nordsamiska (2:5)
12:10

Lekdags

Lekdags
12:15

Rorri Racerbil

Rorri Racerbil
12:25

Min lillebror

Min lillebror
12:30

Ballonggården

Ballonggården
12:40

Simon

Simon
12:45

Bing

Bing
12:50

Greta Gris

Greta Gris
12:55

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
13:10

Zoé Kézako

Zoé Kézako
13:20

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
13:30

Hejolojla

Hejolojla
13:45

Wild kids - syntolkat (S12E6)

Wild kids - syntolkat (S12E6)
14:20

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
14:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
14:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
15:20

MI High

MI High
15:50

Fångad

Fångad
16:15

Pinsamheter

Pinsamheter
16:35

Pyjamasklubben

Pyjamasklubben
17:00

Superkrypen

Superkrypen
17:10

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:25

Fixarna

Fixarna
17:35

Sara och Anka

Sara och Anka
17:40

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
17:45

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:01

Tripp och Tropp upptäcker djur

Tripp och Tropp upptäcker djur
18:10

Stora maskiner (S2E10)

Stora maskiner (S2E10)
18:15

Bing

Bing
18:30

Dockäventyren (S1E4)

Dockäventyren (S1E4)
18:45

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
19:05

Grizzy och lämlarna

Grizzy och lämlarna
19:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
19:25

Stick! (S1E4)

Stick! (S1E4)
19:50

Djungelpuls

Djungelpuls
Torsdag 2/21
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Henry och...

Henry och...
05:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
05:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
06:00

Dimitri

Dimitri
06:05

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
06:20

Lunneskär

Lunneskär
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Greta Gris

Greta Gris
06:35

P King Älling

P King Älling
06:50

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Livet i Bokstavslandet (3:8)

Livet i Bokstavslandet (3:8)
07:30

Magiska fyran

Magiska fyran
07:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
07:55

Big block sing song

Big block sing song
08:00

Bara på skoj

Bara på skoj
08:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:20

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
08:45

Miss Moon

Miss Moon
09:00

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna

Kapten Flinn & Piratdinosaurierna
09:15

Lille Roy

Lille Roy
09:30

Draken Digby

Draken Digby
09:40

Roboten Rob

Roboten Rob
09:50

Tilde

Tilde
10:00

Victor & Josefine

Victor & Josefine
10:10

Nelly och Nora

Nelly och Nora
10:20

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
10:35

Pippi Långstrump (S1E12)

Pippi Långstrump (S1E12)
11:00

Rymdrekryterna

Rymdrekryterna
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:45

Masha och björnen

Masha och björnen
12:00

Pinos dagbok - romani chib/svensk rommani (13:20)

Pinos dagbok - romani chib/svensk rommani (13:20)
12:05

Stadsduvan och Bullmåsen - romani chib/lovari (4:5)

Stadsduvan och Bullmåsen - romani chib/lovari (4:5)
12:10

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
12:15

Full fart i Verksta

Full fart i Verksta
12:30

Drakens hotell - teckenspråkstolkat

Drakens hotell - teckenspråkstolkat
12:40

Simon

Simon
12:45

Tvillingarna Bob

Tvillingarna Bob
12:50

Bing

Bing
12:55

Ziv & Zack

Ziv & Zack
13:10

Zoé Kézako

Zoé Kézako
13:20

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
13:30

Pirater i huset intill

Pirater i huset intill
13:45

Wild kids - syntolkat (S12E6)

Wild kids - syntolkat (S12E6)
14:15

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
14:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
14:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
15:20

MI High

MI High
15:50

Fångad

Fångad
16:15

Pinsamheter

Pinsamheter
16:35

En andra chans (S1E9)

En andra chans (S1E9)
17:00

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
17:15

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:25

Octonauterna

Octonauterna
17:40

Professor Balthazar

Professor Balthazar
17:50

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
18:00

Djurverket (6:16)

Djurverket (6:16)
18:15

Tripp, Trapp, Träd - lätt svenska (1:5)

Tripp, Trapp, Träd - lätt svenska (1:5)
18:30

Snickesnackarn (S1E7)

Snickesnackarn (S1E7)
18:45

Programmera mera 2.0 (8:8)

Programmera mera 2.0 (8:8)
19:00

Spegelvänd (2:8)

Spegelvänd (2:8)
19:15

Lilla Aktuellt

Lilla Aktuellt
19:30

Stick! (S1E5)

Stick! (S1E5)
19:55

Djungelpuls

Djungelpuls
04:30

Klassen

Klassen
Fredag 2/22
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Skåpbilen Olle

Skåpbilen Olle
05:40

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
05:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
06:00

Professor Balthazar

Professor Balthazar
06:15

Octonauterna

Octonauterna
06:30

Morgonshowen

Morgonshowen
06:31

Misse-kisse

Misse-kisse
06:35

Mästerflygarna

Mästerflygarna
06:50

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
07:05

Fåret Shaun

Fåret Shaun
07:15

Lille Roy

Lille Roy
07:30

Min riddare och jag

Min riddare och jag
07:45

Tilde

Tilde
07:55

Big block sing song

Big block sing song
08:00

Bara på skoj

Bara på skoj
08:10

Ett fall för KLURO

Ett fall för KLURO
08:20

Robin Hoods rabalder och rackartyg

Robin Hoods rabalder och rackartyg
08:35

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
09:00

Äventyrskatten

Äventyrskatten
09:15

Katie Morag

Katie Morag
09:30

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
09:40

Octonauterna

Octonauterna
09:50

Regnbågsstadens hjälte

Regnbågsstadens hjälte
10:00

Franklin och hans vänner

Franklin och hans vänner
10:10

Wisska

Wisska
10:20

Daniel Tigers kvarter

Daniel Tigers kvarter
10:35

Pippi Långstrump (S1E13)

Pippi Långstrump (S1E13)
11:00

Robyn och rymdpatrullen

Robyn och rymdpatrullen
11:15

Anden i lampan

Anden i lampan
11:25

Träd Fu Tom

Träd Fu Tom
11:45

Masha och björnen

Masha och björnen
12:00

Folksagor i världen - kurdiska/sorani (2:6)

Folksagor i världen - kurdiska/sorani (2:6)
12:05

Pinos dagbok - tigrinja (S2E16)

Pinos dagbok - tigrinja (S2E16)
12:10

Godnattsagor - arabiska

Godnattsagor - arabiska
12:15

Om jag var ett djur

Om jag var ett djur
12:20

Rorri Racerbil

Rorri Racerbil
12:30

Drakens hotell - teckenspråkstolkat

Drakens hotell - teckenspråkstolkat
12:40

Simon

Simon
12:45

Tvillingarna Bob

Tvillingarna Bob
12:50

Bing

Bing
12:55

Blinky Bills bravader

Blinky Bills bravader
13:10

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
13:20

Nyfikna Nellie

Nyfikna Nellie
13:30

Gumballs fantastiska värld

Gumballs fantastiska värld
13:45

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
14:10

En rolig historia (6:6)

En rolig historia (6:6)
14:25

Lilla Aktuellt skola

Lilla Aktuellt skola
14:45

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
15:00

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
15:25

MI High

MI High
15:55

Fångad

Fångad
16:20

På vingliga vingar

På vingliga vingar
16:40

Pyjamasklubben

Pyjamasklubben
17:05

Superkrypen

Superkrypen
17:20

Lille Roy

Lille Roy
17:35

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
17:45

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:10

Simon

Simon
18:20

Henry och...

Henry och...
18:25

Astrid blir storasyster (S1E4)

Astrid blir storasyster (S1E4)
18:30

Kiwi och Strit

Kiwi och Strit
18:35

Pettson & Findus (S1E5)

Pettson & Findus (S1E5)
18:50

Cirkus Imago (S2E7)

Cirkus Imago (S2E7)
19:00

Fixa bröllopet (S2E9)

Fixa bröllopet (S2E9)
19:30

Wild Kids (S12E7)

Wild Kids (S12E7)
04:30

Klassen

Klassen
Lördag 2/23
05:00

Twirlywoos

Twirlywoos
05:10

Timmy lamm

Timmy lamm
05:20

Långhalsen Lo

Långhalsen Lo
05:30

Pocoyo

Pocoyo
05:35

Henry och...

Henry och...
05:40

Voffa, Kvittra och Len

Voffa, Kvittra och Len
05:55

Miffys stora små äventyr

Miffys stora små äventyr
06:00

Lekdags

Lekdags
06:05

Fnissnisse

Fnissnisse
06:10

Roboten Rob

Roboten Rob
06:25

Victor & Josefine

Victor & Josefine
06:35

Katten i hatten vet allt om ditten och datten

Katten i hatten vet allt om ditten och datten
06:50

Pirata & Piloto

Pirata & Piloto
07:00

Elias och räddningsteamet

Elias och räddningsteamet
07:10

Lilla prinsessan

Lilla prinsessan
07:20

Gaspard och Lisa

Gaspard och Lisa
07:35

Bing

Bing
07:45

Dinosaurietåget

Dinosaurietåget
07:55

Drakens hotell

Drakens hotell
08:05

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
08:15

Bamse och tjuvstaden (S1E2)

Bamse och tjuvstaden (S1E2)
08:20

Partytältet (S2E8)

Partytältet (S2E8)
08:35

Geronimo Stilton

Geronimo Stilton
09:00

Disneydags

Disneydags
09:50

Bagel & Beckys show

Bagel & Beckys show
10:00

Min riddare och jag

Min riddare och jag
10:15

Lilla Aktuellt lördag

Lilla Aktuellt lördag
10:30

Zorro - legenden föds

Zorro - legenden föds
10:50

Ronja Rövardotter

Ronja Rövardotter
11:15

Pingvinerna från Madagaskar

Pingvinerna från Madagaskar
11:35

Snö + 7

Snö + 7
12:00

Ranchen

Ranchen
12:25

Alisa klarar sig alltid!

Alisa klarar sig alltid!
12:50

Det vilda livet 3: Gepard, zebra och varg

Det vilda livet 3: Gepard, zebra och varg
13:15

Lilla Aktuellt teckenspråk

Lilla Aktuellt teckenspråk
13:30

Ziv & Zack

Ziv & Zack
13:45

Hejolojla

Hejolojla
14:00

Bokstavshissen (27:29)

Bokstavshissen (27:29)
14:10

Tiggy testar - teckenspråkstolkat

Tiggy testar - teckenspråkstolkat
14:15

Programmera mera 2.0 - teckenspråkstolkat (8:8)

Programmera mera 2.0 - teckenspråkstolkat (8:8)
14:30

Tracy Beakers dröm

Tracy Beakers dröm
14:55

Elefantprinsessan

Elefantprinsessan
15:20

På vingliga vingar

På vingliga vingar
15:40

En andra chans (S1E10)

En andra chans (S1E10)
16:05

Grötnöt & Fjädrik

Grötnöt & Fjädrik
16:20

Djupet

Djupet
16:40

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
17:05

Pyjamashjältarna

Pyjamashjältarna
17:15

Safirdrakens krafter

Safirdrakens krafter
17:25

Mästerflygarna

Mästerflygarna
17:40

Draken Digby

Draken Digby
17:50

Kate och Mim-Mim

Kate och Mim-Mim
18:00

Bolibompa

Bolibompa
18:01

Charlie och Lola

Charlie och Lola
18:15

Champion Shaun

Champion Shaun
18:20

Doktorerna

Doktorerna
18:30

Gordon & Paddy (S1E2)

Gordon & Paddy (S1E2)
18:40

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna

Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
19:05

Sofia Flux (S1E4)

Sofia Flux (S1E4)
19:25

Vid Vintergatans slut (S3E4)

Vid Vintergatans slut (S3E4)
Barnkanalen is this week airing Bokstavshissen, Programmera mera 2.0 - teckenspråkstolkat, En andra chans, Gordon & Paddy, Sofia Flux, Vid Vintergatans slut, Rudi kapplöpningsgrisen, Livet i Bokstavslandet - syntolkat, Programmera mera 2.0 - syntolkat, Stopp!, Emil i Lönneberga, Lilla Djursjukhuset, Stick!, Pippi Långstrump, Livet i Mattelandet, Tax och Tass, Mitt husdjur och jag, Tripp, Trapp, Träd, Folksagor i världen - meänkieli, Biss och kajs, Lös problemet, Berätta för mig - nordsamiska, Wild kids - syntolkat, Stora maskiner, Dockäventyren, Livet i Bokstavslandet, Pinos dagbok - romani chib/svensk rommani, Stadsduvan och Bullmåsen - romani chib/lovari, Djurverket, Tripp, Trapp, Träd - lätt svenska, Snickesnackarn, Programmera mera 2.0, Spegelvänd, Folksagor i världen - kurdiska/sorani, Pinos dagbok - tigrinja, En rolig historia, Astrid blir storasyster, Pettson & Findus, Cirkus Imago, Fixa bröllopet, Wild Kids, Bamse och tjuvstaden, Partytältet

Barnkanalen i dag
Barnkanalen i kväll